ویژگی‌های رابط کاربری هوآوی EMUI 9

EMUI 9

نقد و بررسی ویژگی های رابط کاربری EMUI 9.0

با کار کردن با EMUI 9 به یک زندگی با کیفیت سلام کنید

EMUI 9 با یک طراحی طبیعی مینیمالیستی معرفی شد تا تکنولوژی را با بشریت هماهنگ کند. این بروزرسانی ها تجربه ای  از طبیعت را به شما القا می کند؛ در نسخه 9 رابط کاربری با افزایش سرعت عملکردی سیستم، راهکارهای هوش مصنوعی و راه های جدید برای بهبود زندگی روزمره شما دیده شده است.

عملکرد و کارایی در رابط کاربری EMUI 9

با سرعت زندگی کنید، در EMUI 9 با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی دستورات و عملیات پایه با سرعت بیشتر و کارآمدتر شده اند. زمان پاسخ دهی سیستم به طور متوسط 25.8 % افزایش داشته، زمان شروع برنامه ها 102 میلی ثانیه کوتاه تر شده و به طور کلی سیستم با 12.9 % سرعت متوسطه افزایش را نشان می دهد.

گیمینگ و بازی های موبایلی – بیشتر بازی کنید و خنک تر بمانید

با استفاده از تکنولوژی GPU Turbo 2.0 پیشرفته تجربه بازی با موبایل را به یک سطح جدید ببرید. زمانبندی هوشمند و تخصیص منابع پیش بینی شده از تکنیک های هوش مصنوعی می باشد و به طوری باور نکردنی موجب تسریع و روانی در اجرای بازی ها می گردد و به طور میانگین 36% از تأخیرهای لمسی در بازی کاهش می یابد.

بازی ها نرم و روان با سیستم کنترل دمای پیشرفته و تا حداکثر 3.6 درجه ای در نقاط داغ تر صفحه نمایش همراه شده اند که احساس بهتری را به کاربران در هنگام بازی منتقل می سازد.

شناسایی چهره ها و کانون توجه ها

از طریق ویرایشگر فیلم هوش مصنوعی و شناسایی چهره های موجود در فیلم و اضافه کردن جلوه های ویژه به آنها برای هر فرد، در زمان شما برای انجام این کارها صرفه جویی شده و سریع تر می توانید فیلم های خود را در شبکه های اجتماعی استوری کنید.

قابلیت فرادید یا های­ویژن

در حین سفر، اسامی نقاشی ها و جاهای دیدنی را با HiVision اسکن کنید تا اطلاعاتی را درباره تاریخچه آن ببینید. وقتی به رستوران های محلی برای غذا خوردن می روید می توانید زبان منو را در لحظه و به صورت آنی ترجمه کنید. های­ویژن توانایی اندازه گیری میزان کالری غذاها را برای سلامتی و رژیم شما تخمین می زند.

تجارت الکترونیکی با استفاده از AI

چیزایی که میبینید در گوشی رو دوبار ضربه بزنید یا با دوربین محصول را اسکن کنید تا لینک های خرید آن محصول را از فروشگاه های بزرگ دریافت کنید.

پروژه وایرلس

پروژه وایرلس یا بیسیم برای نمایش در صفحات بزرگ به صورت بی­سیم می باشد. در حالت PC، با استفاده از قلم گرافیتی می توان یادداشت کرد و تصاویر را در طول جلسه شات نمود. تماس های تلفنی و یا پیام های دریافتی از صفحه بزرگ حذف خواهند شد. با این قابلیت می توانید ایده های خود را به همکاران نشان داده و فیلم های خود را با فامیل به سادگی به اشتراگ بگذارید.

پرینت سریع از طریق وایرلس در بخش Huawei Share

در EMUI 9 بدون نیاز به کابل و دستگاه های اضافی و در بخش Huawei Share می توان فایل را با انتخاب دکمه print چاپ نمود.

قابلیت Phone Clone

هر زمان که گوشی جدیدی را خریداری می کنید، این برنامه به شما کمک می کند تا به سادگی از گوشی قدیمی خود به گوشی جدید کوچ کنید. در EMUI 9 این قابلیت با تنظیمات آسان تر و سرعت بیشتر آماده شده است تا از گوشی جدید خود با انتقال مخاطبان، برنامه ها و عکس ها خوشحال باشند.

برنامه Memo

با استفاده قلم گرافیتی، صفحه کلید و یا ثبت تصاویر ایده های خود را در لحظه ثبت کنید. و به مدیریت رویدادهای خود در هر روز بپردازید.

قابلیت کنترل تک دستی برای صفحه نمایش های بزرگ

برنامه های موجود تا حد بسیار زیادی با قابلیت طرح بندی کارت یکپارچه شده است و به راحتی قابل اجرا و فهم برای کاربران است.

حرکات ناوبری

با استفاده از حرکات ساده کنترل های حرکتی پایین صفحه نمایش را به انگشتان خود منتقل کنید و از صفحه نمایش به طور کامل استفاده کنید.

صندوقچه رمزها

برنامه های کاربردی که دارای یک رمز عبور دارند فقط با اثر انگشت، تشخیص چهره و یا کد قفل قابل دسترسی خواهند بود. و نیازی نیست رمزهای متعددی را برای حساب های خود به یاد داشته باشید.

نسخه های پشتیبان چندگانه

در EMUI 9 شما می توانید نسخه های پشتیبان خود را همیشه در دسترس و ایمن ذخیره کنید. ذخیره کردن نسخه پشتیبان در USB، کارت حافظه و یا ذخیره کننده های تحت شبکه داشته باشید.

در هر لحظه مدیریت کنید

EMUI 9 گزارش کاملی از زمان استفاده از گوشی موبایل و مدت زمان صرف شده در نمایش اعلان ها و برنامه را فراهم کرده است.

تمایل به دل کندن گوشی

EMUI 9 زمانی قابل تنظیم را برای خواب از شما می گیرد و صفحه نمایش را خاکستری و سیاه می کند تا میل شما از آن کم شده و دست از استفاده آن بکشید و به رختخواب بروید.

منبع: شرکت هوآوی

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.